Sprawdź ogromny asortyment klamek do drzwi

Zapraszamy ciepło Państwa do nabycia cudownego zestawu, uchwytu z rozetą.

Niniejszy okazjonalny zestaw na pewno przysporzy się Tobie do drzwi wc, ale może poskutkować jeszcze do drzwi wewnętrznych. Klamka tudzież rozeta w sumie pozostała pokryta wysoko gatunkowym metalem bez żadnych substratów plastikowych. Do pakietu załączamy także sworzeń w formacie powszechnym także komplet śrub montażowych, do jakich dodano wkręty także śruby przelotowe. Do naszego pakietu w zbiór jakiego, wchodzi uchwyt oraz rozeta, istnieje możliwość wyboru rozety z wkładką na klucz, bądź izolacją do drzwi wc. Nasze uchwyty zaś rozety mają różnobarwne zdobienie, w kolorystyce satyny lub chromu. Do dowolnego okazu klamek, nasza korporacja dorzuca jednoroczną gwarancję.

Cały pakiet możemy do Państwa nadać w stylowym etui. Nasze klamki wyróżnia wyborne splecione z bardzo przystępną stawką na rynku. Bezzwłocznie teraz namawiamy Państwa do zakupu. Polecenie wolno złożyć za poradnictwem naszej strony internetowej na jakiej należy zrealizować blankiet zgłoszeniowy albo telefonując na poniższy numer telefonu. Gorąco zapraszamy.

Dodaj komentarz