Wybierz pasujące klamki do drzwi przeglądając nasz poradnik

Nasza instytucja od lat zajmuje się konfiguracją samosterujących drzwi rozsuwanych w pomieszczeniach otwartych. Gwarantujemy fachową załogę, zacząwszy od samego skonstruowania drzwi poprzez ich wykonanie, przewóz a także montaż. Ponadplanowo, którekolwiek nasze towary są zabezpieczone dozgonną gwarancją.

Sprzedaż naszych materiałów robimy w zasięgu całego regionu. Owo co ujmuje nasze samoczynne drzwi, to pierwszorzędne ich dopracowanie. Motor naszych drzwi rozsuwanych został tak stworzony by zapewnić jak najniższą wysokość montażową, dzięki której jest prawdopodobne zręczne zakamuflowanie silnika w fasadzie.

Takie rozwiązanie podwyższa walory stylowe wszystkich drzwi. Dodatkowo filigranowa wysokość montażowa sankcjonuje rozbudowanie wysokości przejścia, a drzwi stają się nadzwyczaj wygodne.

Z pomocą modułowej instalacji drzwi jesteśmy w stanie intensywnie zminimalizować moment realizacji montażu. Niebywałą korzyścią naszych drzwi stanowi uniwersalna płyta montażowa, jaka pozwala na przyczepienie silnika na wszelkim typie ścian bądź fasad. Już dziś inwitujemy Ciebie do naszych salonów, w jakich mieści się ogromna paleta naszych towarów.

Wspólnie z nami uda się Tobie wybrać niekonwencjonalne drzwi bezwolne przesuwne do któregokolwiek lokum.

Dodaj komentarz