Zobacz możliwości przyczep specjalistycznych.

Nasza firma od lat specjalizuje się w wyrabianiu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są konstruowane z korzystnej marki surowców. Zatroszczyliśmy się o nieistotne niuansiki. Burty naszych przyczep są aluminiowe, aczkolwiek, powierzchnia transportowa przyczepy została przygotowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym także, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są materializowane z chlubnej marki blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej czy też zespolenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Nadto, w każdej z przyczep są zamontowane zaczepy ładunkowe, tak aby w nietrudny środek było można przewozić jakikolwik fasonów materiałów.

Na atypowe obstalunki kładziemy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest zagospodarowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu wynikowi nasze przyczepy mogą zarazem usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej oferty rekomendujemy przyczepę uchylną, zawierającą mechanizm siłownika hydraulicznego, naówczas przyczepa może usługiwać jako laweta do translokowania środków lokomochi, a także do translokacji jakichkolwiek agregatów specjalistycznego pożytku.

Moblizujemy Państwa do zapoznania się z nowatorską propozycją i skorzystania z sprzedaży promocyjnej.

Dodaj komentarz